Wróżka - Anette

700Jeśli chcesz skontaktować się z naszym
Ekpsertem zadzwoń 708 688 002

Sms SMS o treści HZD.23 na numer 72140.

700: 4.26 PLN z VAT/ min SMS: 2.46 PLN z VAT

Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Baran

Początek roku dla ciebie Baranie będzie niezwykle łaskawy w uczuciach. Miłość będzie kwitła. Możesz myśleć poważnie o decyzji na całe życie z osobą, która jest przy tobie. Pojawią się deklaracje i rozpoczną przygotowania oraz plany. Uważaj na osoby, które jednak nie będą tak szczęśliwe z tego powodu. Intryga nie wykluczona.

Stałe związki odżyją jeśli przechodzą trudniejszy czas. Pamiętaj jednak, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ci zależy trzeba będzie się trochę tą drugą stroną zainteresować i powalczyć. Zorganizujcie dla siebie jakiś wspólny czas – tylko wy sami a dużo może zmienić się na lepsze.

Jeśli szukasz miłości i powodzenia w niej masz szansę w tym roku by się to udało. Bardziej jednak sprzyjająca będzie druga jego część. Spotkasz na swojej drodze osoby, z którymi zawiążesz też ciekawe znajomości a może i przyjaźnie na długi czas.

Miłość jednak będzie wymagała sporego zaangażowania i mimo prób nie poddawaj się ponieważ przyjdzie w zupełnie nieoczekiwanym czasie.

Początek roku może nie być zbyt łaskawy i przez to poczujesz się przeciążony i stwierdzisz, że utknąłeś w martwym punkcie. Czego innego się spodziewasz a plany jak na złość będą się przesuwały co może cię irytować. Nie patrz jednak tak negatywnie na wszystko. Wiosna przyniesie już zmiany i to co wypracowałeś wróci do ciebie. Pojawią się dodatkowe propozycje, z których warto będzie skorzystać. Możesz być jednak podejrzliwy i chcieć tylko tego co sobie wymarzyłeś. Jednak z nadarzających się okazji warto będzie skorzystać. Bardzo ci się to opłaci. Lato przyniesie trochę spokoju w życiu zawodowym co jednak nie oznacza, że osiądziesz na laurach. Wręcz przeciwnie. Okoliczności w jakich niespodziewanie przyjdzie ci się znaleźć zmuszą cie do nowych decyzji i rozwoju oraz podjęcia się pewnych wyzwań. Bardzo się to opłaci. Na koniec roku zbierzesz spory bonus za swoje działania i trudy. Możliwość otworzenia się ciekawej ścieżki zawodowej przyprawi cię o wspaniały nastrój. Rok jednak w niektórych momentach obierze cię ze złudzeń i zdarzą się momenty, które w zderzeniu z rzeczywistością przyprawią o spory zawrót głowy.

Finanse: Styczeń potraktuje cię dość łaskawie i odczujesz spokój w finansach. Jednak uważaj na nadmiar wydatków i brak panowania nad nimi. Pomimo wszystko pierwsza połowa roku ubiegnie ci, można powiedzieć pod szczęśliwą gwiazdą w tych sprawach. Uważaj na umowy, namowy na rzeczy, które ktoś starał ci się będzie wmówić, że ich potrzebujesz. To może okazać się pułapka.

Barany, które niestety nie czują w tej kwestii powodzenia będą musiały się sporo wysilić by sytuacja uległa zmianie i poprawie. Nie zganiaj wszystkiego na innych. Pamiętaj, że jeśli sam czegoś nie zrobisz, samo nic się nie zmieni.

Nie przepuszczaj okazji do zarobków, które w tym roku pojawią się dość często, szczególnie wiosna i lato mogą przynieść znaczną poprawę.

Pod koniec roku kłótnia z kimś z rodziny o sprawy finansowe.

Żołądek i sprawy diety będą dla ciebie niezwykle istotne w tym roku. Będziesz się zastanawiał skąd biorą się twoje dolegliwości ale gdy zmienisz dietę wiele z nich uspokoi się. Uważaj również na osłabione kolana i jazdę samochodem.

Używki przyniosą swoje konsekwencje.

Telefon Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka?
Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie.

Wyślij sms o treści START TWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin >>

Li2 Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Wróżką. ZOBACZ WIĘCEJ

Emanuela

Wróżka - Emanuela Witam, jestem Emanuela. Zapewniam wnikliwą i obszerną analizę Twojej przyszłości. To nie przypadek, to los Cię do mnie przywiódł. W mojej pracy pomagają mi Karty Tarota, Karty Anielskie. Czytam również przyszłość ze szklanej kuli.

700Jeśli chcesz skontaktować się z naszym
Ekpsertem zadzwoń 708 688 003

Sms SMS o treści HZD.26 na numer 73550.

700: 3.46 - 4.26 PLN z VAT/ min
SMS: 3.00 - 3.69 PLN z VAT

Latoya

Wróżka - Latoya Jestem stosunkowo młodą tarocistką. Od innych różni mnie to, że wychowałam się w domu przesiąkniętym magią kart mojej matki, a wcześniej babki. Talent i dodatkowy zmysł to u nas cecha genetyczna, która sprawia, że chcemy pomagać ludziom. Napisz, jaki masz problem a powiem ci, jak z niego wybrnąć.

700Jeśli chcesz skontaktować się z naszym
Ekpsertem zadzwoń 708 488 235

Sms SMS o treści HZD.14 na numer 73550.

700: 2.10 - 2.58 PLN z VAT/ min
SMS: 3.00 - 3.69 PLN z VAT

Alexander

Wróżka - Alexander Witam Państwa, nazywam się Aleksander, jestem numerologiczną 7, od 16 lat zajmuję się odczytywaniem przyszłości, intencji i uczuć ze snów. Umysł to potężna siła, kiedy poświęcić jej odrobinę uwagi, może się okazać, że jednak znamy swoją przyszłość.

700Jeśli chcesz skontaktować się z naszym
Ekpsertem zadzwoń 708 488 232

Sms SMS o treści HZD.12 na numer 73550.

700: 2.10 - 2.58 PLN z VAT/ min
SMS: 3.00 - 3.69 PLN z VAT

horoskop 2016 - wrozbyonline.pl
Regulamin / Polityka cookies / Reklamacje SMS / Program Partnerski